جشنواره رمز موفقیت

جشنواره رمز موفقیت که توسط خانم یلدا اسفندیاری پایه گذاری شده هر ساله با حضور اساتید و مدیران موفق کشور عزیزمان ایران برگزار میشود و هر سری مطالب مهمی توسط سخنرانان جشنواره مطرح میگردد.

اولین جشنواره رمز موفقیت- یلدا اسفندیاری

اولین جشنواره رمز موفقیت

باشگاه رمز موفقیت یلدا اسفندیاری معتقد است موفقیت برای همه دوست داشتنی و خواستنی است. گروهی با خودباوری ، پشتکار و برنامه به آن دست می یابند و بسیاری نیز در حال و هوای رسیدن به این قله در همان پایین دامنه ماندگار میشوند اما همواره در پی راه هستند. راه های زیادی برای موفقیت در زندگی وجود دارد که ما از آنها اطلاعی نداریم. برای موفقیت در زندگی، اغلب تنها کاری که باید انجام دهیم این است که ببینیم چگونه می توانیم در زندگی موفق باشیم، پشتکار داشته باشیم و به اهداف خود در زندگی برسیم.

دومین جشنواره رمز موفقیت

دومین جشنواره رمز موفقیت با حضور مدیران رمز موفقیت برگزار شد. برخی از افراد فکر میکنند که ثروت، موفقیت، زندگی خوب و خیلی چیزهای دیگر فقط مخصوص قشر خاصی از مردم جامعه است و این زندگی رویایی برای آنان فقط در خواب و رویا اتفاق میافتد. اما نمیدانند برای پا گذاشتن در مسیر موفقیت تنها تلاش و پشتکار نیاز است.

دومین جشنواره رمز موفقیت- یلدا اسفندیاری
سومین جشنواره رمز موفقیت- یلدا اسفندیاری

سومین جشنواره رمز موفقیت

همه ما در تمام مراحل زندگی خود به دنبال رمز موفقیت میگردیم تا بتوانیم با این رمز صندوقچه خوشبختی را باز کنیم و تا ابد در آرامش زندگی خود را سپری کنیم، اما نمیدانیم که این صندوقچه تنها یک کد چهار کلمه ای متشکل از تلاش، پشتکار، اراده و انگیزه دارد. موفقیت، برای هر فردی متفاوت است، اما اگر بخواهیم یک تعریف کلی از موفقیت ارائه دهیم، باید بگوییم که مفهوم اصلی موفقیت، آرامش، شادی، شادی، صبر، تفاهم و مهربانی است. آن را از دست ندهید و قطعا آن را از دست ندهید.

چهارمین جشنواره رمز موفقیت

در روزگار امروزی اکثر مردم فکر میکنند که موفقیت انحصاری است و زمانی که یک شخص به موفقیت و به جایگاهی بزرگ و با ارزش میرسد این موفقیت تنها مختص همان شخص میباشد. اما ما برخلاف این امر میاندیشیم و معتقدیم که موفقیت شما، موفقیت ماست.

چهارمین جشنواره رمز موفقیت- یلدا اسفندیاری
پنجمین جشنواره رمز موفقیت- یلدا اسفندیاری

پنجمین جشنواره رمز موفقیت

جاده موفقیت بسیار ناهموار است و پا گذاشتن به تنهایی در این مسیر ممکن است باعث خستگی زود هنگام شما شود و کاری کند که شما نتوانید زیبایی های این مسیر را به خوبی ببینید، ولی ما با شما هستیم تا با هم این مسیر را هموار کرده و بسازیم و همچنین در کنار هم از زیبایی های پیش روی این مسیر لذت ببریم. به یاد داشته باشید که اعتقاد قلبی ما به موفقیت در زندگی به ما انگیزه می دهد و از زندگی رضایت می دهد. در نهایت، ما به دنبال نشانه های موفقیت در زندگی خود خواهیم بود زیرا می خواهیم نوعی شادی و رضایت را تجربه کنیم.

ششمین جشنواره رمز موفقیت

مسیر موفقیت همانند دریایی خروشان است که شما برای این که بتوانید با سربلندی و سلامت به ساحل این دریا برسید باید سعی خودتان را بکنید و با تمام انرژی خود برخلاف جهت امواج پارو بزنید، اما این کار به تنهایی هم بسیار خسته کننده و هم ممکن است که باعث نا امیدی شما شود. ولی ما حکم پاروزن های کمکی شما را داریم و در کنار شما میمانیم و شما را وسط این دریای خروشان تنها نخواهیم گذاشت.  

پنجمین جشنواره رمز موفقیت- یلدا اسفندیاری

هشتمین جشنواره رمز موفقیت

برای رسیدن به موفقیت و صعود به اوج قله آن باید لباس های مخصوصی بر تن کنیم، کفش هایی از جنس فولاد، عصایی از جنس ایمان، محکم و با دوام در برابر مشکلات پیش روی، پیراهنی از جنس اراده، کلاهی از نوع تفکر و بینش روشنفکرانه، عینکی از نوع آینده نگری و کوله پشتی ای پر از تجربه، که همراه داشتن همه اینها با هم باعث میشود که ما به هدف خود برسیم.