فیلمبرداری و تدوین

یک کسب و کار فعال زمانی میتواند مخاطبان بیشتر و بهتری داشته باشد که در معرفی کسب و کار خود از بهترین و به روزترین ابزار استفاده کند. یک فیلمبرداری اصولی اولا نیازمند حضور افراد خبره و ثانیا ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته میباشد. جلوه های بصری به عنوان مهمترین راه برقراری ارتباط باید به عنوان اولین اولویت یک صاحب کسب و کار در نظر گرفته شود.

پلن های ویدئو های تبلیغاتی

پلن های فیلمبرداری- یلدا اسفندیاری

پلنvip

ما در طرح VIP یک پروموشن بی نظیر به شما پیشنهاد میکنیم و در این طرح تمام توان خود را به کار میگیریم تا بیشترین بازدهی را برای شما به ارمغان بیاوریم.

پلن استاندارد فیلمبرداری- یلدا اسفندیاری

پلن استاندارد

پروموشن استاندارد از سطح بالاتری نسبت به اقتصادی برخوردار است و ما در این طرح یک پروموشن با کیفیت ایده آل را به شما پیشنهاد میکنیم.

پلن اقتصادی فیلمبرداری- یلدا اسفندیاری

پلن اقتصادی

ارتقای اقتصادی طرحی مناسب برای کسب و کارهای جدید است. ما در این طرح یک تبلیغ با کیفیت خوب را به شما پیشنهاد میکنیم تا از آن نهایت استفاده را ببرید.

فیلمبرداری

 از نظر باشگاه یلدا اسفندیاری فیلمبرداری هنر ایجاد تصاویر متحرک با استفاده از ویدئو با داستان است. اما از نظر فنی، فیلم هنر و علم ثبت الکترونیکی نور در یک ماتریس یا ماده شیمیایی فیلم است.

سینماتوگرافی که به معنای “نوشتن در حرکت” است، ایجاد تصاویر قابل مشاهده بر روی صفحه است. گروهی از تصاویر که داستانی منسجم را تشکیل می دهند.

اصولاً سینما برای جلب توجه مخاطب تصویری می سازد.

تصاویر مهمترین بخش ایجاد تصویر هستند. این مرحله معمولا شامل ابزار و وسایل مورد نیاز برای فیلمبرداری است. دوربین ها، لوازم، نورهای مختلف نمایش و… و همچنین عکاسی، نورپردازی، تدوین، جلوه های صوتی، اجرا و سایر ویژگی های خاص این مرحله همگی به صورت همزمان انجام می شود. قبل از اینکه به این مرحله برسد باید صحنه را کاملا آماده کنیم و بازیگران را برای اجرا آماده کنیم.

عملیات و توضیحات باید با دقت انجام شود. زیرا بدون نور و روشنایی مناسب، صفحه نمایش تصویر واضحی نخواهد داشت. اما نورپردازی فقط برای ظاهر یک عکس نیست، نورپردازی حرفه ای و هنرمندانه نیز در شگفت انگیز جلوه دادن عکس بسیار موثر است.

عملیات و توضیحات باید با دقت انجام شود. زیرا بدون نور و روشنایی مناسب، صفحه نمایش تصویر واضحی نخواهد داشت. اما نورپردازی فقط برای ظاهر یک عکس نیست، نورپردازی حرفه ای و هنرمندانه نیز در شگفت انگیز جلوه دادن عکس بسیار موثر است.

سلاح گرم و تجهیزات بسیار بهبود یافته است. یک دوربین فیلمبرداری از بخش های جداگانه ای تشکیل شده است که هر کدام دارای خواص و اهداف متفاوتی هستند. اگرچه بسیاری از شرکت ها و کارخانجات محصولاتی مانند فیلم و لنز تولید می کنند، اما به دلیل زیبایی و ظرافت این دستگاه باید مراقب خرید بهترین آن ها باشید.

این فیلم دارای ویژگی های زیر است: شخصیت اصلی و کارگردان، بازیگران، بازیگران زن و …. این فیلم توسط دستیار کارگردان و همکارانش کارگردانی شده است. البته هدف نه تنها ایجاد تصویری واضح و واقعی، بلکه تولید اثری مورد قبول جهانی است و فیلم نقش مهمی در موفقیت این اپرا دارد.