باشگاه فوتبال رمز موفقیت مهر ماه ۱۴۰۱

باشگاه فوتبال رمز موفقیت، پیشرفت و موفقیت را در سلامتی و شادابی مدیران و کارکنان خود میبیند تا مدیران و کارکنان، بدنی سالم داشته باشند و مانند اعضای یک خانواده پرجمعیت، متحد و همدل باشند. همین امر دلیل تأسیس باشگاه فوتبال رمز موفقیت بوده است.

باشگاه رمز موفقیت یلدا اسفندیاری معتقد است اثرات سلامت روان ورزش شامل آرامش، کاهش استرس و تغییر سبک زندگی است که امروزه بیشتر افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. شما می توانید با خواب کافی و ورزش روزانه از سلامت خود محافظت کنید. اثرات فردی و اجتماعی ورزش از تأثیر ورزش بر توانایی های ذهنی افراد ناشی می شود و آنها را برای فعالیت های اجتماعی مناسب می کند.

خستگی و کمبود انرژی یکی از شایع ترین مشکلات زندگی روزمره در عصر تکنولوژی است که ممکن است علائم آن با سبک زندگی پرمشغله و کم تحرک متفاوت باشد. اما تنها راه ایمن و آسان برای رهایی از خستگی ورزش منظم است. دانشمندان موافق هستند که ورزش منظم تاثیر مثبتی بر انرژی دارد. البته ورزش به بهبود عملکرد نیز کمک می کند. بسیاری از افراد بخاری را روشن می کنند و با احساس ضعف دست و پنجه نرم می کنند.

فعالیت بدنی باعث افزایش ضربان قلب و جریان خون می شود. اکسیژن و مواد مغذی بیشتر برای عضلات به معنای سطح انرژی بالاتر است. اگرچه ممکن است عجیب به نظر برسد که مصرف انرژی می تواند انرژی بیشتری به شما بدهد، علم آن را تأیید می کند. یک مطالعه نشان داد که 90 درصد از افرادی که از یک برنامه ورزشی منظم پیروی می کردند نسبت به افرادی که این برنامه را دنبال نمی کردند کمتر خسته بودند. شاید بهترین جایگزین برای یک فنجان قهوه اضافی برای رفع خستگی، بهره مندی از مزایای ورزش باشد.

ورزش یک درمان رایج و موثر برای اضطراب است. ورزش و فعالیت بدنی با تقویت قوای جسمی و روحی افراد و بهبود رفاه افراد، استرس و اضطراب را کاهش می دهد.

برای مدیریت اضطراب، باید روی حرکت و سرعت فعالیت بدنی خود تمرکز کنید و ذهن خود را از مسائل استرس زا پاک کنید. ورزش نه تنها وضعیت جسمانی شما را بهبود می بخشد، بلکه ذهن شما را از حواس پرتی آزاد می کند.

از آنجایی که فوتبال در بین ورزش ها بسیار محبوب است،باشگاه رمز موفقیت تصمیم گرفته است که تیمی از افراد و چهره های مهم تشکیل داده و با قدرت به راه خود ادامه دهد.