باشگاه مدیران رمز موفقیت

باشگاه مدیران رمز موفقیت حاصل سالها تلاش مستمر مدیرانی است که با عشق و دل تلاش کردند و این مؤسسه را به جایگاهی بزرگ و جهانی رساندند. اکنون مؤسسه راز موفقیت مرهون دانش بی پایان و دستان توانای این بزرگواران است.

علی اکبر رفوگران- یلدا اسفندیاری

علی اکبر رفوگران

علی اکبر رفوگران (زاده ۱۳۰۹) کارآفرین و مؤسس کارخانه خودکار عضو باشگاه مدیران یلدا اسفندیاری است. رفوگران در سال ۱۳۴۲ به همراه پدر و برادرش کارخانه تولید خودکار بیک را راه‌اندازی کرد. وی ابتدا نمایندگی خودکار بیک فرانسه را میگیرد. رفوگران فعالیت خود را از عرصه نوشت افزار به سایر زمینه‌های تولیدی گسترش داد. سعی کرد سایر فرآورده‌های بیک را در ایران تولید نماید. 

احمد فتح الهی

احمد فتح الهی در تاریخ ۲۰ آذر سال ۱۳۳۲ هجری شمسی در تهران به دنیا آمد، وی دارای مدرک کارشناسی ماشین افزار و صنایع غذایی است
وی مدیرعامل قوطی سازى وچاپ فلزات زنیط
مدیرعامل شرکت صنایع غذایى اتا
رئیس هیئت مدیره تعاونى کارخانجات قوطى سازى ایران.
رئیس هیئت مدیره شرکت سبزى ایران
رئیس هیئت مدیره سندیکاى صنایع کنسروایران و عضو باشگاه مدیران رمز موفقیت میباشند.

احمد فتح الهی- یلدا اسفندیاری
کوروش گوهربین- یلدا اسفندیاری

کوروش گوهربین

 کوروش گوهربین تقریبا 60 سال است که در صنعت طلا و جواهر فعالیت دارم. کودکی خود را در کنار خانواده که از اساتید این هنر بودند گذراند.
در سال 1357جهت آشنایی با علم جدید جواهرشناسی و ساخت و طراحی جواهرات به آمریکا رفته و دوره‌های مختلف این صنعت را در انستیتوی آمریکا گذرانده است.

محمدرضا انصاری

محمدرضا انصاری (زاده 1322 ) کارآفرین، مهندس برتر کشور به انتخاب مجلس شورای اسلامی در سال 1392، رئیس هیئت مدیره شرکت کیسون، تاکنون ۸ بار به عنوان صادر کننده نمونه کشور انتخاب شده‌است. وی همچنین در سال ۱۳۸۸ از سوی فرهنگستان علوم به عنوان مهندس برجسته کشور معرفی شد.

محمدرضا انصاری- یلدا اسفندیاری