عکاسی و طراحی

وقتی به یک تبلیغ نگاه میکنید اولین چیزی که توجه شما را جلب میکند عکس ها هستند و میتواند شانس فروش و افزایش مخاطب را چندین برابر کنند.

امروزه عکس ها افراد را تحریک برای خرید و درخواست خدمت میکنند. عکس ها نقش بسیار مهمی در تبلیغات و بازاریابی دارند. عکس تبلیغاتی خوب شما را  متقاعد میکند که چیزی را بخرید که در واقع به آن نیازی ندارید. شما به جای به نمایش گذاشتن محصول باید یک تصویر ذهنی خوب مانند زندگی شادتر و خانه ای بهتر را تداعی کنید تا مشتری از روی احساس عاطفی به خرید محصولات شما ترغیب شود.

پلن های عکاسی

پلن های عکاسی- یلدا اسفندیاری

پلن vip

طرح VIP عکاسی شامل عکاسی از سوژه شما با کیفیت بالا میباشد و این طرح برای حرفه های تجاری بسیار مناسب است.

پلن استاندارد عکاسی- یلدا اسفندیاری

پلن استاندارد

پلان استاندارد شامل عکاسی سوژه با کیفیت خوب است و برای افرادی که میخواهند کار خود را توسعه دهند مناسب است.

پلن اقتصادی عکاسی- یلدا اسفندیاری

پلن اقتصادی

طرح عکاسی اقتصادی شامل عکاسی از سوژه با کیفیت خوب میباشد و این طرح برای افراد مبتدی گزینه بسیار مناسبی است.

عکاسی

تصاویر اغلب تصوری را ایجاد می کنند که نمی توان آن را تغییر داد. عکاسی یعنی عکس گرفتن. به طور کلی، ایده عکاسی را می توان اینگونه توضیح داد: “عکاسی گرفتن یک لحظه و نور است!” تصاویری با همین نام و معنی در زبان انگلیسی نیز استفاده می شود. در مفهوم عکاسی به ثبت نور و تصاویر اشاره دارد. بنابراین عکاسی فرآیند عکاسی است و توسط نور ساطع شده توسط دوربین ثبت می شود. تصاویر را می توان به 3 شاخه تقسیم کرد که به تفصیل مورد بحث قرار خواهد گرفت. این ویژگی ها به 3 شاخه اصلی تقسیم می شوند که هر کدام دارای شاخه های مختلف و مرتبط زیادی هستند. هزاران عکاسی که در همین زمینه کار می کنند سعی می کنند درد انسان را با این زبان به تصویر بکشند. عکاسی دریایی از علم، هنر و صنعت است که بسیاری از عکاسان را به وجد می آورد. در زیر معرفی مختصری از هر شاخه اصلی آورده شده است. عکاسی علمی: مانند عکاسی از طبیعت و حیات وحش و عکاسی آرشیوی
عکاسی تجاری: به عنوان تصاویر تبلیغاتی برای شرکت هایی که برندها و محصولات را تبلیغ می کنند استفاده می شود
عکس: عکس هایی که در آتلیه می گیریم یا عکس هایی از نقاط مختلف شهر یا زندگی.

باشگاه رمز موفقیت یلدا اسفندیاری معتقد است عکاسی به عنوان یک علم متولد شد، به عنوان یک حرفه توسعه یافت و به عنوان یک هنر توسعه یافت. بعد از این همه تلاش حتی یک نفر هم نتوانست عکس را ببیند. در عکاسی از فیلم، تمام عملیات مانند تصحیح رنگ، روشنایی و کنتراست باید قبل از نوردهی انجام شود. چرا که بعد از رونمایی و نمایش فیلم تقریبا نمی توان کار زیادی در این زمینه انجام داد. بهبود عکاسی شامل قرار دادن فیلم یا کاغذ عکاسی در معرض مواد شیمیایی است که فیلم را به تصویر منفی یا مثبت تبدیل می کند یا کاغذ را در معرض عکس قرار می دهد. در حالی که عکاسی دیجیتال روشی برای ثبت تصاویر با گرفتن و گرفتن نور در یک محیط روشن است. الگوهای نور منعکس شده یا منعکس شده از اجسام بر سطح حسگر حساس به نور تأثیر می گذارد و باعث می شود که تصاویر گرفته شود.

عکاسی هنری است که بیش از هر چیز دیگری به دانش فنی نیاز دارد و برای یادگیری آن باید با دوربین شروع کرد. اما دوربین های امروزی از نظر تکنولوژی بسیار پیشرفته هستند و هر کدام رابط کاربری منحصر به فرد خود را دارند. اما این تمام داستان نیست. دوربین های حرفه ای بسیار حساس و اغلب بسیار گران هستند. با این حال، کار با دوربین بسیار دشوار است و نیاز به کمک ابزارهای مختلف خاص دارد. برخی از مهمترین ابزارهایی که یک عکاس به آن نیاز دارد:

دوربین
از سه پایه استفاده کنید
سه پایه d
لنز دوربین
باتری های دوربین
رم بزرگ
کیف دوربین
فلش کردن
و…

امروزه عکاسی به عنوان حرفه ای شناخته می شود که زمینه های مختلفی را در بر می گیرد. مثلاً فتو نیوز یا فتوژورنالیست ها که به چند شاخه کوچک تقسیم می شوند. به عنوان مثال، عکاسان ورزشی CIMA، عکاسان مطبوعاتی و غیره. در حالی که عکس های محل برگزاری عروسی در درجه اول عکس های عروسی هستند، عکاسی به طور کلی در حال حاضر یک هنر و هنر دیجیتال است. هر لحظه ای که از گذشته می بینیم از طریق تصاویر گذشته و ثبت آن لحظات توسط لنز دوربین به ما منتقل می شود. و اکنون ما دسترسی آزاد داریم تا تصویری از گذشته در ذهن خود بسازیم.