طراحی سایت

وبسایت شما دفتر کار آنلاین و ویترین محصولات و خدمات شماست. از طریق وبسایت کسب و کار آنلاین خود را با قدرت ادامه دهید و بصورت ۲۴ ساعته آن را فعال نگه دارید. اگر تاکنون رویای داشتن سایت و راه اندازی کسب و کارتان را در سرتان داشتید اکنون زمان آن رسیده که با طراحی سایت‌ شخصی به رویای خود جامه عمل بپوشانید. با داشتن سایت دلخواهتان میتوانید به راحتی خدمات خود را از طریق دنیای گسترده اینترنت در معرض دید همگان قرار دهید و از طریق موتورهای جست و جو به راحتی کسب و کارتان را به عنوان یک برند به دنیا معرفی کنید.

پلن های طراحی سایت

پلن هلی طراحی سایت- یلدا اسفندیاری

پلن vip

پلن VIP شامل منحصر به فردترین طراحی سایت با بالا ترین سرعت و شخصی سازی عالی این پلن برای افراد حرفه ای و متخصص مناسب است.

پلن استاندارد- یلدا اسفندیاری

پلن استاندارد

طرح استاندارد، مناسب برای افرادی که میخواهند تجارت خود را گسترش دهند. این طرح شامل طراحی سایت با سرعت خوب میباشد.

پلن اقتصادی- یلدا اسفندیاری

پلن اقتصادی

طرح اقتصادی شامل طراحی سایتی زیبا با سرعت مطلوب می باشد و این پلن برای افرادی که مبتدی هستند مناسب است.

طراحی سایت

داشتن یک وب سایت برای موفقیت در وب کافی نیست. یک وب سایت حرفه ای و موثر می تواند بین شما و رقبایتان تفاوت ایجاد کند. علاوه بر جذابیت بصری، وب سایت شما باید یک تجربه کاربری مثبت نیز ارائه دهد. این بدان معنی است که کاربر از مرور سایت لذت می برد و می تواند به راحتی حرکت کند. یک وب سایت قدرتمند که در موبایل و دستگاه های دیگر خوب به نظر می رسد. ساختار و سرعت سایت که بسیاری از طراحان آن را نادیده می گیرند، نقش مهمی در موفقیت یک سایت دارند. یلدا اسفندیاری این عناصر را برای هر وب سایتی مهم می داند و خدمات توسعه وب را در این زمینه ارائه می دهد. از طرفی شناخت کافی از محیط کسب و کار و درک صحیح نیازهای مشتری منجر به طراحی بهتر وب سایت می شود. قبل از شروع پروژه، تیم رمز موفقیت سعی می کند از طریق بحث و گفتگو و جلسات مذاکره با شما به این هدف دست یابد. فراموش نکنیم که دانش و تجربه سئو مکملی قوی در طراحی یک وب سایت حرفه ای است. بنابراین استفاده از خدمات طراحی سایت باشگاه رمز موفقیت باعث رشد و شکوفایی وب سایت شما می شود.

یکی از ساده ترین راه ها برای جذب مشتریان بیشتر به وب سایت خود، ایجاد محتوای تازه و جذاب است. الگوریتم های جدید گوگل به این موضوع توجه ویژه ای داشته اند و نکات مهم را برجسته کرده اند. تولید محتوا بر اساس اصول سئو و کاربرپسندی توسط یک طراح وب حرفه ای انجام می شود.

محتوای متنی، محتوای گرافیکی، محتوای ویدیویی، گرافیک، اینفوگرافیک و غیره. ما علاوه بر تولید، محتوا تولید می کنیم زیرا معتقدیم یک شرکت موفق باید در هر شرایطی آن را به خوبی ارائه کند.

برخی از شرکت ها یا فروشگاه ها شخصی را برای انجام تعمیرات استخدام می کنند زیرا زمان کافی ندارند. متاسفانه به دلیل ناآگاهی برخی از این افراد در مفاهیم طراحی سایت و سئو، رتبه آنها افت کرده است.

 محصولات جدید، اخبار و موارد دیگر. به روز رسانی سایت، از جمله موارد اضافه شده، برای مطابقت با استانداردهای SEO مورد نیاز است. این یکی از طراحی های حرفه ای سایت است که توسط سایت کار ارائه شده است.

نگهداری وب سایت شامل کارکردهای مختلف از کدنویسی تا هاستینگ توسط تیمی از متخصصان به طور خاص در این زمینه انجام می شود. این سرویس پس از پرداخت هزینه طراحی سایت به مدت چند ماه در سال رایگان است.