موفقیت- یلدا اسفندیاری

باشگاه رمز موفقیت یلدا اسفندیاری

خانم یلدا اسفندیاری مؤسس باشگاه فوتبال رمز موفقیت هستند که این باشگاه یکی از زیر مجموع های باشگاه رمز موفقیت است.

 ایشان معتقدند که ورزش کردن یکی از روش های مؤثر برای موفق شدن هست، چرا که  ورزش کردن باعث میشود عمل کرد مغز شما بهتر شود و تمرکز شما بالاتر رود و زمانی که شما بتونید روی موفق شدن تمرکز کنید قطعا شما به موفقیت نزدیک تر میشوید.

 حال به نظر شما یلدا اسفندیاری چرا ورزش فوتبال را انتخاب کرد؟ به این دلیل فوتبال یک ورزش بسیار قدیمی هست و طرفدار های خیلی زیادی را در تمام کشورهای جهان دارد و اکثر افراد علاقه بخصوصی به ورزش فوتبال دارند و یک دلیل دیگه ای که وجود داره این است که فوتبال یک ورزش تیمی هست و به ما آموزش می دهد که در یک تیم به چه صورت عمل کنیم تا موفق شویم؛ برای مثال در فوتبال شما هیچ وقت به تنهایی نمیتوانید گل بزنید و باید مدام پاس کاری کرده و در موقعیت مناسبی توپ را به سمت دروازه تیم حریف شوت کنید تا تمام تیم به پیروزی بازی نزدیک تر شوند و این کار باعث موفق شدن کل تیم می شود. اگر بخواهیم به موفقیت از دید بازی فوتبال نگاه کنیم شما هیچ وقت به تنهایی نمیتوانید موفق شوید حتی اگر بهترین بازیکن دنیا باشید، ولی اگر یکسری از کارهای دیگر را به هم تیمی های خود بسپارید و شما هم تمام تلاشتان را بکنید و باعث شوید که بقیه اعضای تیم شما هم تلاششان را به کار بگیرند قطعا شما به موفقیت میرسید و شما در این بازی، کار تیمی را کاملا یاد میگیرید و میتوانید برای خودتان و در راستای هدفتان یک تیم قدرتمند تشکیل بدهید تا بتوانید به هدفتان در کسب و کار خود نزدیک شوید.

باشگاه رمز موفقیت تنها باشگاهی هست که توانست آقای برایان تریسی که یکی از نویسندگان کتاب های موفقیت و همچنین روانشناسیست و نیز یکی از بزرگ ترین متخصصان فروش در دنیا هستند را به تلویزیون ایران دعوت کند و با ایشان مصاحبه کنند تا تمام افراد بتوانند از علم این انسان فرهیخته بهره مند شوند و رازهای موفقیت آقای برایان تریسی را بدانند.

خانم یلدا اسفندیاری به همین دلیل ورزش فوتبال را برای باشگاه خود انتخاب کرد، و از افراد موفق و چهره های شناخته شده کشورمان دعوت به عمل آورد تا با عضویت در این باشگاه بتوانند با قدرت به راه خود ادامه دهند.