مدیران A+

راز موفقیت موسسه حاصل سالها تلاش مستمر مدیرانی است که با عشق و دل تلاش کردند و این موسسه را به جایگاهی بزرگ و جهانی رساندند. اکنون راز موفقیت مؤسسه مرهون دانش بی پایان و دستان توانای این بزرگواران است.

محمد عطاردیان- یلدا اسفندیاری

محمد عطاردیان

محمد عطاردیان (زاده ۱۱ بهمن ۱۳۱۵ / تهران) عضو باشگاه مدیران رمز موفقیت یلدا اسفندیاری دانش‌‌آموخته‌ی مهندسی راه‌ و‌ ساختمان در سال ۱۳۳۸ از دانشکده فنی دانشگاه تهران و یکی از پیشکسوتان صنعت راه‌سازی ایران است . آقای عطاردیان در طی بیش از ۶۰ سال راه‌سازی در گوشه‌و‌کنار ایران، پروژه‌های بسیار حساسی را در دست داشته و با موفقیت به سرانجام رسانده است .
از جمله مهم‌ترین پروژه‌های شرکت تحت مدیریت آقای عطاردیان میتوان به ترمیم پایه‌های پل قُطور، ترمیم اسکله‌ی بتنی بندر امام خمینی، یکی از قطعات راه‌آهن بافق-بندرعباس و پروژه‌های پرشمار دیگر اشاره کرد .
آقای عطاردیان همچنین از فعالان اجتماعی و مدنی ایران است؛ عضو هیئت مؤسس و هیئت مدیره بنیاد حامیان دانشکده فنی دانشگاه تهران، عضو هیئت مؤسس و رئیس سابق هیات مدیره کانون عالی کارفرمایی ایران و عضو جانشین شورای حکام سازمان بین‌المللی کار از جمله‌ سمت‌های ایشان در این حوزه است .